Jak konkrétně pracuji

V rámci prvního setkání seznamuji každého se způsobem mé práce s návazností na univerzální zákony, na to, jak naslouchat svému vnitřnímu hlasu skrze své pocity, jak se spojit s tím, co vychází opravdu od srdce a ne od druhých, jak naslouchat svému tělu, emocím i každému kolem mě tak, aby to bylo pro mě konstruktivní.

Jak se zmiňuji na úvodní stránce, vycházím ze znalostí mnoha metod... OneBrain, kineziologie, zkušeností z kurzů Zdeňky Jordánové, školení klasické psychologie a personalistiky...., ale to pravé spojení se sebou to je něco, na co tyto metody nejsou potřeba, máme je každý v sobě a to se postupně učíme zpětně vnímat... jako malé děti, jsme to znali všichni a lze toto opět obnovit. 

Při prvním sezení vysvětlím jak je to se snahou věci ovlivňovat na vědomé a na podvědomé úrovni. Zprostředkuji nový úhel pohledu na danou situaci a na příčiny jejího vzniku. Následný postup volíme společně a jak daleko dojdeme v přenastavení dané situace je vždy věci vzájemné dohody a svobodné vůle.

Pokud dojde k rozhodnutí řešení příčiny problému, nemoci, bolesti..., přejdeme k tomu, jak se daný problém projevuje. V rámci diskuse používám svalový test, kde společně dohledáme příčinu ovlivňující stávající nevyhovující stav (ať již bolest, úzkost, strach či konkrétní problémy v práci, komunikační problémy, rodinné komplikace aj.).

Dalším možným krokem je takzvané odblokování této příčiny případně přenastavení daného, kdy společně můžeme uvolnit emoce a změnit destruktivní a již nepotřebný model na konstruktivní verzi situace, která umožní získat možnost volby a nových prožitků do budoucnosti.

Ráda vás osobně přivítám a společně se podíváme na vaši stávající situaci a následně dojdeme k pochopení a přenastavení do budoucnosti a tím uvolníme cesty pro více sluníčka a pohody ve vašem životě.

Je doba velkých změn a vnímám, že každý z nás si zaslouží toto vnímat, převzít zodpovědnost a prožívat svobodu a volbu v tom, jak bude dále vypadat jeho život. Chce to vnímat potřebu této změny a jít jí naproti.... každému držím palce a přeji mnoho štěstí a radosti při dalších krocích.

 

 

 

Aktuality

02.05.2019 11:06
Plním si další sen, každou středu od 16 hod cvičíme ve Studiu Bart v Ústí nad Orlicí jógu. Jógu...
09.10.2017 14:08
Toto je téma posledních dní... všímavost, pozornost, přítomnost... výhody a proč je to dobré? V...
25.09.2017 20:34
Jak dovolit dítěti cítit se bezpěčně, jak upěvňovat společný vztah, jak pracovat s obtížnými...
24.04.2017 11:20
Tento příspěvek mě v poslední době opět oslovil, dávám k lepšímu - má zkušenost je zde potvrzená,...
30.11.2016 12:53
  NAŠÍ NOVINKOU JE AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKO - co to je a k čemu to je? Jde o velmi zajímavou...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Zde je odkaz na mé osobní webovky... 

ŽIJI SVÉ SNY A JSEM STRŮJCEM SVÉHO ŽIVOTA - PŘEVZALA JSEM ZODPOVĚDNOST, ZA TO CO, JAK A KDE ŽIJI I ZA SVÉ ZDRAVÍ

Sleduji souvislosti, vnímám a vyjadřuji své emoce  A MŮJ ŽIVOT JE MNOHEM VESELEJŠÍ, PLNĚJŠÍ A ZAJÍMAVĚJŠÍ  než dříve, kdy jsem byla spíše "pasažérem" ;)

Jak na to lze nalézt na tomto webu monika-sofie-brizova1.webnode.cz

Kontakt

Ing. Pavel Bříza a Ing. Monika Břízová Klášterec nad Orlicí, Lhotka,
pošta Žamberk :-), 564 01 okres Ústí nad Orlicí .

Tel.: 608 63 70 41

Skype: Monika.Lhotka
RenesanceZivota@email.cz; monika.brizova@seznam.cz