Seminář Komunikace s jemněhmotným světem, meditace

se koná   je 1. 12. 11. 11 NA PRAZE 4, OPĚT OD 17,00 DO 21,00 HOD V ULICI ROŠKOTOVA 4, KJJ - KONZERVATOŘ JAROSLAVA JEŽKA, viz. mapka:

Mapka jak na Jezkarnu.pdf (164,7 kB)

O co půjde tentokrát??

Ve čtvrtek nás čeká možnost dalšího setkání s námi samotnými i s ostatními, naším průvodcem bude tentokrát převážně Pavel.
 
Naladíme se na opět na sebe a pak i dále...budeme sdílet naše zkušenosti, doporučíme literaturu a jako vždy budeme i cvičit nově získané informace a možnosti vnímat nové.Projdeme možnosti komunikace s okolním světem – zvířata, rostliny, kameny, příroda. Osvětlíme si co je to meditace a jak komunikovat a vnímat jemněhmotné bytosti kolem nás. Dále si nasdílíme zkušenosti z cesta do vyšších světů, projdeme pojmy jako energetické sloupy a Centrální Slunce.
 
Kdo má chuť se naladit, tak doporučujeme podívat se na web http://karolinaloskotova.blog.cz/. Zde Alue krásně sdílí svá setkávání se "světem za oponou", jak tento svět nazvala ve své právě vycházející knize, kterou dává aktuálně do distribuce a křtí ji v sobotu v Brně. Více také na jejím i našem webu.
Cottingleyska vila, zdroj stranky Alue, http://karolinaloskotova.blog.cz/1103/pravdiva-pohadka-film-natoceny-na-motivy-cottingleyskych-vil
 

Co s sebou? Chuť něco nového se dozvědět a poznat, otevřené srdce a zvídavý úsměv na tváři. Pohodlně se oblékněte, můžete si vzít meditační karimatku, případně lehkou svačinu. Pár sedánků a koberečků vezmeme (pokud máte zájem a nechcete si nosit své, písněte), jinak jsou na místě židle.

Cena 500,- Kč, platba na místě. Vaše rozhodnutí zúčastnit se nám dejte prosím vědět předem e-mailem na RenesanceZivota@email.cz nebo přes SMS na 608 63 70 41.

Zatím ahojky, Pavel a Monika

 

 

Aktuality

16.11.2011 14:50
Ahoj všem, mám velikou chuť toto sdílet, takto to také cítím, je to o nadšení, vášni a na webu...
29.08.2011 23:22
Ahojky, písnička Bedr Dejs s námi souzní, má pro nás kouzlo...proto sdílíme. ( a...
<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16

Zde je odkaz na mé osobní webovky... 

ŽIJI SVÉ SNY A JSEM STRŮJCEM SVÉHO ŽIVOTA - PŘEVZALA JSEM ZODPOVĚDNOST, ZA TO CO, JAK A KDE ŽIJI I ZA SVÉ ZDRAVÍ

Sleduji souvislosti, vnímám a vyjadřuji své emoce  A MŮJ ŽIVOT JE MNOHEM VESELEJŠÍ, PLNĚJŠÍ A ZAJÍMAVĚJŠÍ  než dříve, kdy jsem byla spíše "pasažérem" ;)

Jak na to lze nalézt na tomto webu monika-sofie-brizova1.webnode.cz

Kontakt

Ing. Pavel Bříza a Ing. Monika Břízová Klášterec nad Orlicí, Lhotka,
pošta Žamberk :-), 564 01 okres Ústí nad Orlicí .

Tel.: 608 63 70 41

Skype: Monika.Lhotka
RenesanceZivota@email.cz; monika.brizova@seznam.cz